с. Жабинці. НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" імені Володі Труха

12 квіт. 2017

Квіти пам'яті

З метою вшанування загиблих у Другій світовій війні учні НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" імені Володі Труха с. Жабинці взяли участь у проекті «Квіти пам`яті».
28 бер. 2017

Атестація педагогів

З метою підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, розвитку їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу 24 березня 2017 року у НВК імені Володі Труха с. Жабинці Гусятинського району проходила атестація педагогічних працівників.
15 бер. 2017

Шевченківські дні

З метою вшанування пам'яті великого Кобзаря - Тараса Шевченка в НВК ім. Володі Труха с. Жабинці з 9 по 14 березня проведено ряд заходів: літературно-музичну композицію «Вічна слава, Тарасе, тобі! , конкурс читців « Ну, що б, здавалося, слова …», конкурс малюнка . Участь брали вихованці дитячого садка «Віночок» , учні 1 – 9 класів.
24 лют. 2017

Як я умру, на світі запалає покинутий вогонь моїх пісень…

Видатні митці ніколи не полишають нас. З'єднавши своє життя з мріями та стражданнями людей. З їхнім пориванням до волі й щастя, вони крокують великою землею безсмертя. Такою є для нас Леся Українка - багатогранна творча особистість. Донька Прометея і досі несе нам вогонь своїх поезій, вчить терпінню, вірі, любові і надії. З нагоди вшанування пам'яті поетеси у НВК села Жабинці вчителем української мови та літератури Базилевич Г. І. 23 лютого проведено літературно-мистецьке свято « Як я умру, на світі запалає покинутий вогонь моїх пісень…» У програмі заходу – вірші , інсценізації уривків з творів, пісні, перегляди відеофільмів, віртуальна екскурсія в музей Лесі Українки в село Колодяжне.
20 лют. 2017

Учні Пробіжнянської школи у нашій школі

20 лютого учні та вчителі Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали могилу воїна-кіборга Володі Труха, меморіальний комплекс Героям Небесної Сотні та воїнам АТО, музейний куток Володі Труха.
20 лют. 2017

флеш моб «Згадаємо поіменно кожного Героя Небесної Сотні»

З метою виховання в учнівської молоді розуміння та глибокого сприйняття ідей Революції Гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у НВК імені Володі Труха с. Жабинці 20 лютого організовано і проведено флеш моб «Згадаємо поіменно кожного Героя Небесної Сотні». Після проведення цього заходу учні та вчителі запалили лампадки біля меморіального комплексу загиблим Героям Небесної Сотні та воїнів АТО. Відвідали могилу воїна АТО Володі Труха, запалили лампадку, помолились, вшанували його пам'ять хвилиною мовчання. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Вони житимуть у наших серцях! СЛАВА ГЕРОЯМ!

Герої не вмирають

Немає жителя України, який би не знав про трагедію, яка сталася на Майдані Незалежності 2013/2014 років. "Небесною Сотнею" зараз називають загиблих учасників Революції Гідності. 20 лютого в НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" імені Володі Труха с. Жабинці проведено захід "Герої не вмирають". Учні та вчителі зі сльозами на очах поринули у спогади трьохрічної давності. Словами спогадів учасників школярі відтворили події, читали вірші, виконували пісні-реквієми. Хвилиною мовчання вшанували пам' ять полеглих на Майдані і воїнів АТО.
29 січ. 2017

Їх оплакують роси у лузі

Під такою назвою 29 січня був проведений усний журнал. Свій виступ учні присвятили славним синам нашого народу, героям, що впали в страшному бою під Крутами. учасники заходу повернули всіх присутніх у ті далекі часи і згадали страшні події 1918 року. А на завершення прозвучали такі слова: "Народе мій, для всіх завжди відкритий, не вір, що воля з'явиться сама, не дай себе підступно обдурити, мовляв, дороги іншої нема."
10 лист. 2016

Посвята в козачата

Восени ми відзначаємо велике церковне свято - свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ще в цей день офіційно в Україні відзначають свято запорізького козацтва. В нашій школі підростають достойні нащадки козаків. 10 листопада 2016року козацько-стрілецьке товариство ім. Б. Хмельницького поповнилося новим куренем ім. Дмитра Вишневецького. Козачата довели отаману та старшим козакам, які були присутні на козацькій раді. що вони сильні, спритні, сміливі, знають заповіді козаків. Розказували вірші, співали пісні. Вкінці свята кошовий отаман вручив їм посвідчення.
9 лист. 2016

Усний журнал, присвячений Дню української писемності і мови .

9 листопада відбувся усний журнал, присвячений Дню української писемності і мови . Після урочистостей з учнями 3 – 9 класів проведено І етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім.. П. Яцика
13 груд. 2019
Тиждень Права