с. Жабинці. НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" імені Володі Труха

22 січ. 2019

Пам'ять про "кіборга" Володю Труха

Володя Трух - Герой-"кіборг"
17 січ. 2019

Річниця з дня загибелі Героя Володі Труха

Володя - наш Герой
19 груд. 2018

Свято Миколая

17 груд. 2018

Благодійний ярмарок

15 груд. 2018

Тиждень права

7 груд. 2018

Книги - малечі

Дарунок дітям ДНЗ
6 груд. 2018

Замість ялинки - зимовий букет

13 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

З 04.12 по 08.12 У школі проведено Всеукраїнський тиждень права: 1.Захід на тему «Наші права – щасливе дитинство» 2.Конкурс малюнків « Права дітей»
15 трав. 2017

День ГЕРОЯ

14 травня 2017 року в приміщенні будинку культури с. Жабинці відбувся урочистий вечір, присвячений Дню Героя та Всесвітньому Дню Матері. На свято були запрошені Герої -односельчани: учасники війни у Афганістані, Югославії, миротворчих місій військ ООН, ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники Помаранчевої Революції та Революції Гідності, АТО, а також матері Героїв. Учні НВК імені Володі Труха дякували Героям за те, що з честю та гідністю виконували свій патріотичний обов'язок. Багато теплих слів лунало в адресу матерів, які виховали таких дітей. Тривожні пісні, вірші, що звучали з уст наших вихованців, повернули всіх у ті страшні та важкі часи, які пережив наш народ. З глибоким болем у серці та тугою згадували нашого випускника-Героя-кіборга Володю Труха. Пам'ять про всіх Героїв, хто віддав життя за волю та свободу, вшанували хвилиною мовчання. До пам'ятника Героїв Небесної Сотні та АТО учні, вчителі та всі небайдужі односельчани поклали квіти.
22 квіт. 2017

Свято Землі

Cвяткування Дня Землі 22 квітня. Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Вперше День Землі був відзначений у 1970 і з того часу проводиться щорічно 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі і Повітря. Свято, яке має на меті об’єднати людей планети щодо захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу людей до проблем екології нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем. Вей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля. У нашому НВК імені Володі Труха с. Жабинці Гусятинського району учні старших класів разом з вчителем біології Мельник О. М. підготували і провели свято, приурочене цьому дню.
13 груд. 2019
Тиждень Права